czwartek, 6 września 2012

So Sweet Blog Award :)

Spotkało mnie wspaniałe wyróżnienie i ogromna radość jednocześnie. Pochwały zawsze cieszą, a otrzymane od kogoś kto sam para się rękodziełem i to nie byle jakim, tym bardziej:) Beata z Leniuszkowa wyróżniła między innymi mój blog takim oto tytułem;


Ja zaś przekazuję pałeczkę dalej i zgodnie z zasadami przyznaję powyższe wyróżnienie innym 5 młodym blogom, które posiadają mniej niż 200 obserwatorów. Zadanie do łatwych nie należy bo podoba mi się znacznie więcej niż 5 blogów:( z wielką przyjemnością zaglądam do wielu rękodzielniczek i podziwiam ich prace. Beaty wyróżnić już nie mogę;)) choć dla mnie to jej pluszaki są kwintesencją słodkości, wyróżniam więc;

1. Ritę z http://pomaranczaiwanilia.blogspot.com/ autorkę innych cudownych pluszaczków wyczarowanych szydełkiem. 
2. April z http://april-kamienieiplotki.blogspot.com/ która dzierga z koralika jak ja, a którą bardzo lubię czytać i podglądać;)
3. Natalię z http://koralikowamania.blogspot.com/ której broszki mnie zachwycają choć filc jest mi obcy i pojęcia nie mam jak ona je robi;)
4. Raylę z http://koralikowy-kacik.blogspot.com/ sprawczynię pięknych sznurów, która zaczęła blogować 2 miesiące przede mną.
5. Katarzynę z  http://mojakoralikowapasja.blogspot.com/ która dzierga pięknie i misternie:) 

Jest tyle wspaniałych blogów biżuteryjnych i nie tylko, młodych i z dłuższym stażem, posiadających imponującą liczbę czytaczy  lub zaledwie kilku (a wciąż odkrywam nowe), tym bardziej mi miło, że do mnie zagląda coraz więcej osób;))

Pozdrawiam ciepło!5 komentarzy:

 1. Dziękuję za wyróżnienie:) Zawsze miło przeczytać, że komuś podobają się nasze twory:) I z chęcią przekażę wyróżnienie dalej, bo równie bardzo co koralikować, lubię też zaglądać na blogi utalentowanych rękodzielników :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Ci bardzo za wyróżnienie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za tą kwintesencję :):):)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepraszam,że dopiero dziś się zgłaszam, ale trudno mi ostatnio wygospodarować tyle czasu na kontakty blogowe, ile bym chciała.
  Bardzo Ci dziękuję za wyróżnienie - zawsze mnie to zaskakuje, że ktoś chce mnie w ten sposób mile połechtać;)) No i zawsze mam w związku z tym problem z 'podaj dalej', bo strasznie niezdecydowana jestem;) I dziękuję za uzasadnienie - mam dużo obiekcji, co do zamieszczanie tekstów w postach.

  OdpowiedzUsuń

Witam Cię :) Dziękuję serdecznie za pozostawienie komentarza:) każdy jest dla mnie ważny. W sprawie innej niż temat posta skontaktuj się ze mną mailowo bluefairy.art@gmail.com Reklamy wrzucam do spamu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...