sobota, 23 marca 2013

Wyróżnienie


Planowałam zamieścić notkę o wyróżnieniu w poście o nowej bransoletce, ale zrobił się z tego straszny moloch. Wiem, że niewygodnie czyta się takie przydługie wpisy, wręcz bez wyraźnej przyjemności, dlatego dziś dwa wpisy, czyli dla każdego coś miłego:) Dla mnie miłe niesłychanie bo dostałam wyróżnienie od Uny z bloga Hedonizm i Eskapizm, za co bardzo jej dziękuję. Una prowadzi ciekawy, inspirujący i poczytny blog lifestylowy, do którego lubię często zaglądać.Eh, obiecałam sobie, że już nie będę brała udziału w blogowych zabawach i wiem, że wiele z was również na nie się krzywi:) Zróbmy tak, same zdecydujecie czy chcecie wziąć udział w zabawie, czy tylko przyjąć wyróżnienie (lub nie;)).

Zasady:
1. Wyróżnienie 5 blogów 
2. Poinformowanie wyróżnionych o wyróżnieniu 
3. Umieszczenie wyróżnienia w bocznym pasku 
4. Podziękowanie za wyróżnienie 
5. Opisanie siebie w trzech słowach 


Ducha robi obłędnie piękne i mega kreatywne kartki z sentencjami, które wzruszają nawet tak mało romantyczną osobę jak ja:)

HanuU  oprócz niezaprzeczalnej urody bransoletek z mistrzowską precyzją operuje słowem pisanym trafiając w najczulsze struny duszy i dając powód do rozważań.

Eridhan, której wyobraźnia przestrzenna i niespokojne dłonie kreują niepowtarzalne formy z maleńkich koralików wprawiając w zachwyt i zdumienie.

Monika, której Francja na talerzu pobudza moje kubki smakowe tak, że przestałabym do niej zaglądać już 5 kilo temu;) gdybyśmy nie dzieliły sympatii do króla Stasia i gotowania.

Decomama, za jej twórcze i nieszablonowe podejście do modeliny, z której potrafi zrobić chyba wszystko:)

Hm, mnie się nie da opisać w trzech słowach:) Chcąc sobie zaoszczędzić kłopotu poprosiłam męża o opisanie mnie właśnie w trzech słowach i odpowiedział to samo:)))) Ale dusiłam więc powiedział, że: jestem wieloznaczna, umiem ugotować coś z niczego i mam zawsze własne zdanie. Na męża zawsze można liczyć:)

6 komentarzy:

 1. Zatkało mnie.
  Przejrzałam pozostałe wyróżnione blogi i zastanawiam się, co ja właściwie robię w tak znakomitym gronie... to musi być jakaś pomyłka!
  A poważnie, bardzo, bardzo, bardzo... x 10000... dziękuję. ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Biorąc pod uwagę,że nadal kurczowo trzymam się przekonania,że ludzie powinni zostać przy papirusie niż siedzieć przed pudełkiem na prąd / komputery i inne takie / bardzo dziękuję za wyróżnienie.
  Się nie spodziewałam..
  Do zaś :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Co do zatkania i co do papirusa chyba mam to samo...tym bardziej dziękuję za to, że znalazłam się w tym miejscu. Pozwolisz Joanno, że przyjmę i na tym z szacunkiem, ale zakończę. Czuję się naprawdę zaszczycona i prawdziwie wyróżniona. Bywaj! (ja też się postaram)

  OdpowiedzUsuń
 4. OOO! Jak miło! i jak pięknie napisane! - jak zwykle :-) dziękuję CI bardzo za wyróżnienie.
  Pozdrawiam serdecznie i do szybkiego przeczytania, ugotowania czy zachwytu. Radosnych Świąt Wielkanocnych!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale świetne blogi wyróżniłaś!

  Dzięki temu mogłam je poznać. :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, dziewczyny są fantastyczne! Niestety nie mogłam wyróżnić wszystkich moich idolek blogowych.

   Usuń

Witam Cię :) Dziękuję serdecznie za pozostawienie komentarza:) każdy jest dla mnie ważny. W sprawie innej niż temat posta skontaktuj się ze mną mailowo bluefairy.art@gmail.com Reklamy wrzucam do spamu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...