środa, 4 lipca 2012

kolczyki w kolorze blue...

Moje najnowsze prace czekają dzielnie na sesję fotograficzną, niestety aparat wciąż w drodze więc muszą być cierpliwe stojąc w długiej kolejce wciąż przybywających modeli. Póki co publikuję tylko to co już zostało wcześniej uwiecznione moim biednym, popsutym canonem, z którego zostały już tylko niedające się poskładać w całość elementy (w każdym razie mój mąż tak twierdzi;)). 

Kolczyki z pastylek błękitnego szkła weneckiego oplecionych szklanymi koralikami toho w dwóch rozmiarach, powstały jakiś miesiąc temu. Bardzo wciągnęła nie ta metoda oprawy kamyczków i chociaż jest pracochłonna to warta efektu końcowego. Zaletą użycia w tej technice pastylek szklanych, jest uzyskanie niesamowitych efektów wizualnych, przebijające światło w zależności od kąta padania i stopnia intensywności daje szereg niezapomnianych wrażeń wzrokowych. Jednym słowem kolczyki za każdym razem wyglądają inaczej i nie sposób oderwać od nich oczu!Chwilami przypominają kostki lodu innym razem wyszukany klejnot.
Czasami mam wrażenie, że na mnie patrzą;) Może jak znajdą właścicielkę to przestaną mieć takie smętne spojrzenie i nieco się rozweselą;)
Do oplotu użyłam koralików toho w kolorach; opaque-lustered lt beige, opaque periwinkle i silver-lined frosted dark sapphire. Bigle antyalergiczne w kolorze jasnego srebra.
A co Wy o nich sądzicie? :)

2 komentarze:

  1. cytat bezpośrednio z Piotrka po przejrzeniu bloga "Ona (autorka) to do telewizji by się nadawała" :D
    gaja

    OdpowiedzUsuń
  2. Taa i od razu krajowa rada radiofonii i telewizji zakazała by mnie emitować:D za działalność wywrotową ;))) Miło mi, że tu zaglądacie:))))

    OdpowiedzUsuń

Witam Cię :) Dziękuję serdecznie za pozostawienie komentarza:) każdy jest dla mnie ważny. W sprawie innej niż temat posta skontaktuj się ze mną mailowo bluefairy.art@gmail.com Reklamy wrzucam do spamu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...