piątek, 2 listopada 2012

Ray. Bransoletka.

Dnia ubywa w zastraszającym tempie, co po sobotniej zmianie czasu odczuć można nader dotkliwie:( Zmniejszająca się porcja promieni słonecznych u niektórych skutkuje napadami melancholii tudzież depresją. Jak ktoś jeszcze nie złapał doła to po ciemku łatwo może w niego wpaść, przynajmniej w moim mieście gdzie rozkopali połowę ulic;)) Ale wracając do tematu, przyłapałam się na tym, że w okolicach południa wystawiam nos do słońca by przez chwilę poupajać się jego ciepłem, najwidoczniej moje ciało potrzebuje podładować baterie przed zimą;) Zauważyłam również, że koralikując, zupełnie mechanicznie sięgam po jasne kolory. Tak też powstała bohaterka tego posta, mocno błyszcząca i cieniutka jak listopadowe promienie słońca - bransoletka.


Bransoletka jest bardzo cienka ma około 6 mm szerokości, uplotłam ją z Toho bugle w sposób jaki akurat przyszedł mi do głowy;) posiłkowałam się igłą, żyłką i własną intuicją.


Użyte koraliki i ich kolory to; Toho Bugle 3mm Silver Lined Lt Topaz oraz Toho Round 15o w kolorze Metallic Iris Brown.


Zapięcie federing w kolorze starego złota, tym razem zrezygnowałam z dodatkowych ozdóbek w postaci charmsów czy innych dyndadełek, chciałam by było prosto:)


Chociaż niepozorna, bez większego planu i wydziergana naprędce obmyśloną metodą to skutecznie poprawiła mi humor;) Czego i Wam życzę, pomimo listopadowej szarówki niech Wam słońce pięknie świeci;)

Dziękuję wszystkim za miłe komentarze do moich biżuteryjnych tworów, ich antydepresyjna moc jest nieoceniona;) Witam też nowych obserwatorów, mam nadzieję, że będziecie tu często i z przyjemnością zaglądać;)

13 komentarzy:

 1. Świetne są te Twoje cudeńka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Prosto, elegancko i delikatnie. Śliczna!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zupełnie inna ta bransoletka, jest bardzo urocza, kojarzy mi się z zasuniętym suwakiem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo udana praca!!! Niekoniecznie bransoletka musi być szeroka , te cieniutkie są bardziej lubiane przeze mnie , bo można je nosić cały dzień !!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. To prawda, absolutnie nie przeszkadza w pracy i zapomina się, że w ogóle jest:)

  OdpowiedzUsuń
 6. jaka piękna bransoletka ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczna, prosta. Uwielbiam takie biżutki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. So beautiful...love it.*_*
  Hope we can follow each other???
  My Blog

  OdpowiedzUsuń

Witam Cię :) Dziękuję serdecznie za pozostawienie komentarza:) każdy jest dla mnie ważny. W sprawie innej niż temat posta skontaktuj się ze mną mailowo bluefairy.art@gmail.com Reklamy wrzucam do spamu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...